Privatumo politika

Privatumo politika

Paskutinį kartą atnaujinta: 2023 m. birželio 13 d.

Šioje privatumo politikoje aprašoma Mūsų politika ir procedūros, susijusios su Jūsų informacijos rinkimu, naudojimu ir atskleidimu, kai naudojatės Paslauga, taip pat informuojama apie Jūsų teises į privatumą ir apie tai, kaip Jus gina įstatymai.

Mes naudojame Jūsų Asmens duomenis, kad galėtume teikti ir tobulinti Paslaugą. Naudodamiesi Paslauga Jūs sutinkate, kad informacija būtų renkama ir naudojama pagal šią privatumo politiką.

AIŠKINIMAS IR APIBRĖŽIMAI INTERPRETACIJA

Žodžiai, kurių pradinė raidė rašoma didžiąja raide, turi reikšmes, apibrėžtas toliau nurodytomis sąlygomis. Toliau pateiktos apibrėžtys turi tą pačią reikšmę, neatsižvelgiant į tai, ar jos pateiktos vienaskaita, ar daugiskaita.

APIBRĖŽTYS

Pagal šią privatumo politiką:

 • Paskyra – tai unikali paskyra, sukurta Jums, kad galėtumėte naudotis mūsų Paslauga ar jos dalimis.
 • Partneris – tai subjektas, kuris kontroliuoja, yra kontroliuojamas arba yra bendrai kontroliuojamas su šalimi, kur „kontrolė” reiškia 50 % ar daugiau akcijų, nuosavybės dalių ar kitų vertybinių popierių, suteikiančių teisę balsuoti renkant direktorius ar kitus valdymo organus, nuosavybę.
 • Bendrovė (šioje Sutartyje vadinama „Bendrove”, „Mes”, „Mums” arba „Mūsų”) reiškia Justinos Sadauskienės ind. v., A. Juozapavičiaus g. 9, Vilnius.
 • „Cookie” – tai maži failai, kuriuos į Jūsų kompiuterį, mobilųjį įrenginį ar bet kurį kitą įrenginį patalpina interneto svetainė ir kuriuose, be kita ko, pateikiama informacija apie Jūsų naršymo toje interneto svetainėje istoriją.
 • Šalis reiškia: Lietuva
 • Įrenginys reiškia bet kokį įrenginį, galintį pasiekti Paslaugą, pavyzdžiui, kompiuterį, mobilųjį telefoną ar skaitmeninę planšetę.
 • Asmens duomenys – tai bet kokia informacija, susijusi su identifikuotu arba identifikuojamu asmeniu.
 • Paslauga – tai Interneto svetainė.
 • Paslaugų teikėjas reiškia bet kurį fizinį ar juridinį asmenį, kuris tvarko duomenis Bendrovės vardu. Tai reiškia trečiųjų šalių įmones ar asmenis, kuriuos Bendrovė samdo tam, kad palengvintų Paslaugos teikimą, teiktų Paslaugą Bendrovės vardu, teiktų su Paslauga susijusias paslaugas arba padėtų Bendrovei analizuoti, kaip naudojama Paslauga.
 • Panaudojimo duomenys – tai automatiškai renkami duomenys, kurie susidaro naudojantis Paslauga arba yra gaunami iš pačios Paslaugos infrastruktūros (pavyzdžiui, apsilankymo puslapyje trukmė).
 • Svetainė reiškia isblaivinimopaslaugos.lt
 • Jūs – tai fizinis asmuo, kuris naudojasi Paslauga arba prieina prie jos, arba įmonė, arba kitas juridinis asmuo, kurio vardu toks fizinis asmuo naudojasi Paslauga arba prieina prie jos, priklausomai nuo situacijos.

ASMENS DUOMENŲ RINKIMAS IR NAUDOJIMAS

RENKAMŲ DUOMENŲ TIPAI

Asmens duomenys

Naudodamiesi mūsų Paslauga, mes galime paprašyti jūsų pateikti mums tam tikrą asmeninę informaciją, kuri gali būti naudojama susisiekti su jumis arba nustatyti jūsų tapatybę. Asmenį identifikuojanti informacija gali būti tokia, bet ja neapsiribojama:

 • Naudojimo duomenys

Naudojimo duomenys

Naudojimo duomenys renkami automatiškai, kai naudojatės Paslauga.

Naudojimo duomenys gali apimti tokią informaciją, kaip jūsų įrenginio interneto protokolo adresas (pvz., IP adresas), naršyklės tipas, naršyklės versija, mūsų Paslaugos puslapiai, kuriuose lankotės, apsilankymo laikas ir data, šiuose puslapiuose praleistas laikas, unikalūs įrenginio identifikatoriai ir kiti diagnostiniai duomenys.

Kai Paslaugą pasiekiate mobiliuoju įrenginiu arba per jį, mes galime automatiškai rinkti tam tikrą informaciją, įskaitant, bet neapsiribojant, Jūsų naudojamo mobiliojo įrenginio tipą, Jūsų mobiliojo įrenginio unikalų ID, Jūsų mobiliojo įrenginio IP adresą, Jūsų mobiliojo įrenginio operacinę sistemą, Jūsų naudojamos mobiliosios interneto naršyklės tipą, unikalius įrenginio identifikatorius ir kitus diagnostinius duomenis.

Taip pat galime rinkti informaciją, kurią Jūsų naršyklė siunčia kiekvieną kartą, kai lankotės mūsų Paslaugoje arba kai Paslaugą pasiekiate mobiliuoju įrenginiu arba per jį.

Sekimo technologijos ir slapukai

Mes naudojame slapukus ir panašias sekimo technologijas, kad galėtume stebėti veiklą mūsų Paslaugoje ir saugoti tam tikrą informaciją. Naudojamos sekimo technologijos yra švyturiai, žymos ir scenarijai, skirti informacijai rinkti ir sekti bei Mūsų Paslaugai tobulinti ir analizuoti. Mūsų naudojamos technologijos gali būti šios:

 • Sakai arba naršyklės slapukai. Slapukas – tai nedidelis failas, patalpintas Jūsų Prietaise. Galite nurodyti savo naršyklei atsisakyti visų Slapukų arba nurodyti, kada slapukas siunčiamas. Tačiau, jei nesutinkate su Slapukais, galite negalėti naudotis kai kuriomis mūsų Paslaugos dalimis. Jei nesureguliavote savo naršyklės nustatymų taip, kad ji atsisakytų Slapukų, mūsų Paslaugoje gali būti naudojami Slapukai.
 • Web Beacons. Tam tikruose mūsų Paslaugos skyriuose ir mūsų el. laiškuose gali būti mažų elektroninių failų, vadinamų žiniatinklio švyturėliais (taip pat vadinamų „clear gif”, pikselių žymomis ir vieno pikselio gif), kurie leidžia Bendrovei, pavyzdžiui, skaičiuoti naudotojus, kurie apsilankė tuose puslapiuose arba atidarė el. laišką, ir atlikti kitą susijusią svetainės statistiką (pavyzdžiui, fiksuoti tam tikro skyriaus populiarumą ir tikrinti sistemos bei serverio vientisumą).

Sąskaitmenos gali būti „Nuolatiniai” arba „Sesijos” slapukai. Nuolatiniai slapukai lieka Jūsų asmeniniame kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje, kai išeinate iš tinklo, o sesijos slapukai ištrinami, kai tik uždarote interneto naršyklę.

Toliau nurodytais tikslais naudojame ir sesijos, ir nuolatinius slapukus:

 • Būtini / esminiai slapukaiTypo: Sesijos slapukai
  Administruoja: Mes
  Tikslas: Šie slapukai yra būtini, kad galėtumėte naudotis Svetainėje teikiamomis paslaugomis ir naudotis kai kuriomis jos funkcijomis. Jie padeda nustatyti naudotojų autentiškumą ir užkirsti kelią nesąžiningam naudotojų paskyrų naudojimui. Be šių Slapukų nebūtų galima teikti paslaugų, kurių prašėte, o Mes naudojame šiuos Slapukus tik tam, kad suteiktume Jums šias paslaugas.
 • Sąskaitmenų naudojimo politika / pranešimas apie slapukų priėmimąTypo: Nuolatiniai slapukai
  Administruoja: Mes
  Tikslas: Šie slapukai nustato, ar naudotojai sutiko, kad Svetainėje būtų naudojami slapukai.
 • Funkciniai slapukaiSteiginiai, kuriuos galima naudoti kaip slapukus, pvz: Nuolatiniai slapukai
  Administruoja: Mes
  Tikslas: Šie slapukai leidžia mums įsiminti jūsų pasirinkimus, kuriuos darote naudodamiesi Svetaine, pavyzdžiui, įsiminti jūsų prisijungimo duomenis arba pasirinktą kalbą. Šių Slapukų paskirtis – suteikti Jums asmeniškesnę patirtį ir išvengti, kad kiekvieną kartą, kai naudojatės Svetaine, Jums nereikėtų iš naujo įvesti savo nuostatų.

Daugiau informacijos apie mūsų naudojamus slapukus ir Jūsų pasirinkimus, susijusius su slapukais, rasite mūsų Slapukų politikoje arba mūsų Privatumo politikos skyriuje „Slapukai”.

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ NAUDOJIMAS

Bendrovė gali naudoti Asmens duomenis šiais tikslais:

 • Suteikti ir prižiūrėti mūsų Paslaugą, įskaitant Paslaugos naudojimo stebėseną.
 • Tvarkyti jūsų paskyrą: tvarkyti jūsų, kaip Paslaugos naudotojo, registraciją. Jūsų pateikti asmens duomenys gali suteikti Jums prieigą prie įvairių Paslaugos funkcijų, kuriomis galite naudotis kaip registruotas naudotojas.Tačiau Jūsų pateikti asmens duomenys gali suteikti Jums prieigą prie įvairių Paslaugos funkcijų, kuriomis galite naudotis kaip registruotas naudotojas.
 • Sutarčiai vykdyti: produktų, daiktų ar paslaugų, kurias įsigijote, pirkimo sutarties ar bet kurios kitos sutarties su mumis, sudarytos naudojantis Paslauga, parengimas, laikymasis ir įsipareigojimas ją vykdyti.
 • Susisiekti su Jumis: Susisiekti su Jumis el. paštu, telefono skambučiais, SMS žinutėmis ar kitomis lygiavertėmis elektroninio ryšio formomis, pavyzdžiui, mobiliosios programėlės „push” pranešimais dėl atnaujinimų ar informacinių pranešimų, susijusių su funkcijomis, produktais ar sutartyje numatytomis paslaugomis, įskaitant saugumo atnaujinimus, kai tai būtina ar pagrįsta jų įgyvendinimui.
 • Siekdami pateikti Jums naujienas, specialius pasiūlymus ir bendrą informaciją apie kitas mūsų siūlomas prekes, paslaugas ir renginius, panašius į tuos, kuriuos jau įsigijote arba apie kuriuos teiravotės, nebent pasirinkote tokios informacijos negauti.
 • Tvarkyti Jūsų užklausas: Dalyvauti ir tvarkyti Jūsų užklausas mums.
 • Dėl verslo perkėlimo: Mes galime naudoti Jūsų informaciją, kad įvertintume ar atliktume susijungimą, pardavimą, restruktūrizavimą, pertvarkymą, reorganizavimą, likvidavimą ar kitokį dalies ar viso Mūsų turto pardavimą ar perdavimą, nesvarbu, ar tai būtų veikianti įmonė, ar bankroto, likvidavimo ar panašios procedūros dalis, kai tarp perduodamo turto yra Mūsų turimi Paslaugų naudotojų asmens duomenys.
 • Kitais tikslaisMes galime naudoti Jūsų duomenis kitais tikslais, pavyzdžiui, duomenų analizei, naudojimo tendencijoms nustatyti, reklaminių kampanijų veiksmingumui nustatyti ir Paslaugai, produktams, paslaugoms, rinkodarai ir Jūsų patirčiai vertinti bei tobulinti.

Mes galime dalytis Jūsų asmenine informacija šiais atvejais:

  • Su Paslaugų teikėjais: Jūsų asmeninę informaciją galime bendrinti su Paslaugų teikėjais, kad galėtume stebėti ir analizuoti naudojimąsi mūsų Paslauga, susisiekti su Jumis.
  • Dėl verslo perkėlimo: Mes galime bendrinti arba perduoti Jūsų asmeninę informaciją, susijusią su bet kokiu susijungimu, Bendrovės turto pardavimu, finansavimu arba viso ar dalies Mūsų verslo įsigijimu kitai bendrovei, arba vykstant deryboms dėl tokio susijungimo, Bendrovės turto pardavimo, finansavimo arba įsigijimo.
  • Su susijusiomis įmonėmis: Mes galime dalytis Jūsų informacija su Mūsų susijusiomis įmonėmis, tokiu atveju reikalausime, kad šios susijusios įmonės laikytųsi šios privatumo politikos. Susijusios įmonės apima Mūsų patronuojančiąją bendrovę ir bet kurias kitas dukterines įmones, bendrų įmonių partnerius ar kitas bendroves, kurias Mes kontroliuojame arba kurios yra bendrai kontroliuojamos su mumis.
  • Su verslo partneriais: Mes galime dalytis Jūsų informacija su Savo verslo partneriais, kad pasiūlytume Jums tam tikrus produktus, paslaugas ar akcijas.
  • Su kitais naudotojais: kai dalijatės asmenine informacija arba kitaip bendraujate viešosiose srityse su kitais naudotojais, tokią informaciją gali matyti visi naudotojai ir ji gali būti viešai platinama išorėje.
  • Jūsų sutikimu: Jūsų sutikimu galime atskleisti Jūsų asmeninę informaciją bet kokiu kitu tikslu.

 

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ SAUGOJIMAS

Bendrovė saugos Jūsų Asmens duomenis tik tiek, kiek tai būtina šioje Privatumo politikoje nurodytiems tikslams pasiekti. Jūsų Asmens duomenis saugosime ir naudosime tiek, kiek tai bus būtina mūsų teisiniams įsipareigojimams vykdyti (pavyzdžiui, jei privalėsime saugoti Jūsų duomenis, kad laikytumėmės galiojančių įstatymų), ginčams spręsti ir savo teisiniams susitarimams bei taisyklėms įgyvendinti.

Bendrovė taip pat saugos Naudojimo duomenis vidinės analizės tikslais. Naudojimo duomenys paprastai saugomi trumpesnį laiką, išskyrus atvejus, kai šie duomenys naudojami mūsų Paslaugos saugumui stiprinti ar funkcionalumui gerinti arba kai esame teisiškai įpareigoti saugoti šiuos duomenis ilgesnį laiką.

ASMENS DUOMENŲ PERDAVIMAS

Jūsų informacija, įskaitant Asmens duomenis, tvarkoma Bendrovės veiklos biuruose ir bet kuriose kitose vietose, kuriose yra su tvarkymu susijusios šalys. Tai reiškia, kad ši informacija gali būti perduodama į kompiuterius, esančius už Jūsų valstybės, provincijos, šalies ar kitos valstybinės jurisdikcijos ribų, kur duomenų apsaugos įstatymai gali skirtis nuo Jūsų jurisdikcijos įstatymų, ir juose saugoma.

Jūsų sutikimas su šia privatumo politika, po kurio Jūs pateikiate tokią informaciją, reiškia Jūsų sutikimą su tokiu perdavimu.

Bendrovė imsis visų pagrįstai būtinų veiksmų, kad užtikrintų, jog Jūsų duomenys būtų tvarkomi saugiai ir laikantis šios privatumo politikos, ir joks Jūsų asmens duomenų perdavimas į organizaciją ar šalį nebus vykdomas, jei nebus įdiegtos tinkamos kontrolės priemonės, įskaitant Jūsų duomenų ir kitos asmeninės informacijos saugumą.

PAŠALINTI JŪSŲ ASMENS DUOMENIS

Jūs turite teisę ištrinti arba prašyti, kad padėtume ištrinti Asmens duomenis, kuriuos apie Jus surinkome.

Mūsų Paslauga gali suteikti Jums galimybę ištrinti tam tikrą informaciją apie Jus iš Paslaugos.

Jūs galite bet kuriuo metu atnaujinti, pakeisti arba ištrinti savo informaciją prisijungę prie savo Paskyros, jei ją turite, ir apsilankę paskyros nustatymų skyriuje, kuriame galite tvarkyti savo asmeninę informaciją. Taip pat galite susisiekti su mumis ir paprašyti prieigos prie bet kokios asmeninės informacijos, kurią mums pateikėte, ją ištaisyti arba ištrinti.

Vis dėlto atkreipkite dėmesį, kad Mums gali prireikti saugoti tam tikrą informaciją, kai turime teisinę prievolę arba teisėtą pagrindą tai daryti.

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ ATSKLEIDIMAS

Dalykiniai sandoriai

Jeigu Bendrovė dalyvauja susijungimo, įsigijimo ar turto pardavimo sandoriuose, Jūsų Asmens duomenys gali būti perduoti. Prieš perduodant Jūsų Asmens duomenis ir pradedant jiems taikyti kitą privatumo politiką, pateiksime pranešimą.

Teisės aktų vykdymas

Esant tam tikroms aplinkybėms, Bendrovė gali būti įpareigota atskleisti Jūsų Asmens duomenis, jei to reikalauja įstatymas arba atsakydama į pagrįstus valdžios institucijų (pvz., teismo ar vyriausybės agentūros) prašymus.

Kiti teisiniai reikalavimai

Bendrovė gali atskleisti Jūsų Asmens duomenis sąžiningai manydama, kad toks veiksmas yra būtinas:

 • įvykdyti teisinę prievolę
 • apsaugoti ir ginti Bendrovės teises ar nuosavybę
 • užkirsti kelią galimiems pažeidimams, susijusiems su Paslauga, arba juos ištirti
 • apsaugoti Paslaugos naudotojų ar visuomenės asmeninį saugumą
 • apsaugoti nuo teisinės atsakomybės

ASMENS DUOMENŲ SAUGUMAS

Mums svarbus Jūsų Asmens duomenų saugumas, tačiau nepamirškite, kad joks perdavimo internetu ar elektroninio saugojimo būdas nėra 100 % saugus. Nors Mes stengiamės naudoti komerciškai priimtinas priemones, kad apsaugotume Jūsų Asmens duomenis, negalime užtikrinti visiško jų saugumo.

VAIKŲ PRIVATUMAS

Mūsų Paslauga nėra skirta jaunesniems nei 13 metų asmenims. Mes sąmoningai nerenkame asmeninės informacijos iš jaunesnių nei 13 metų asmenų. Jei esate vienas iš tėvų arba globėjų ir žinote, kad Jūsų vaikas mums pateikė Asmens duomenis, susisiekite su mumis. Jei sužinotume, kad surinkome Asmens duomenis iš jaunesnių nei 13 metų asmenų, nepatikrinę tėvų sutikimo, imsimės priemonių pašalinti šią informaciją iš Savo serverių.

Jeigu Mums reikia remtis sutikimu kaip teisiniu pagrindu tvarkyti Jūsų informaciją, o Jūsų šalyje reikalaujama gauti tėvų sutikimą, prieš rinkdami ir naudodami šią informaciją, Mes galime reikalauti Jūsų tėvų sutikimo.

NUORODOS Į KITAS SVETAINES

Mūsų Paslaugoje gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurių Mes nevaldome. Jei spustelėsite trečiosios šalies nuorodą, būsite nukreipti į tos trečiosios šalies svetainę. Primygtinai patariame peržiūrėti kiekvienos svetainės, kurioje lankotės, privatumo politiką.

Mes nekontroliuojame ir neprisiimame jokios atsakomybės už trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.

ŠIOS PRIVATUMO POLITIKOS PAKEITIMAI

Mes kartais galime atnaujinti savo privatumo politiką. Apie bet kokius pakeitimus Jus informuosime paskelbdami naują privatumo politiką šiame puslapyje.

Prieš įsigaliojant pakeitimams, mes informuosime Jus apie tai el. paštu ir (arba) aiškiai matomu pranešimu Mūsų Paslaugoje ir atnaujinsime „Paskutinio atnaujinimo” datą šios Privatumo politikos viršuje.

Rekomenduojame periodiškai peržiūrėti šią Privatumo politiką, kad sužinotumėte apie bet kokius jos pakeitimus. Šios Privatumo politikos pakeitimai įsigalioja, kai jie paskelbiami šiame puslapyje.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Jei turite klausimų apie šią privatumo politiką, galite susisiekti su mumis:

 • Telefono numeriu: +37063800253
Scroll to Top