Kas yra išblaivinimas namuose?

Išblaivinimas į namus arba išblaivinimas namuose 

gali būti reikalingas skubiai kiekvienam namų ūkiui. Dažniausiai žmogus labai greitai susidraugauja su alkoholiu, o jis, kaip žinome, ne visada lieka geru draugu. Nors ir linksma, nuotaika gera, bet ši draugystę ne taip retai nelieka be nemalonių pasekmių.

Ar teko girdėti ar matyti kaip vyksta išblaivinimas? Ši paslauga jau yra atliekama visoje Lietuvoje: vyksta isblaivinimas i namus klaipeda, išblaivinimas namuose kaune, isblaivinimas siauliuose, isblaivinimas Alytuje, išblaivinimas Panevėžyje, išblaivinimas klaipėdoje, išblaivinimas namuose vilnius.

Nors ne tik šiuose išvardintuose miestuose yra teikiama skubi medicinos pagalba. Galite gyventi ir pačiame mažiausiame miestelyje. Jums pagalba taip pat bus suteikta.

Kiekvienas išblaivinimo namuose atvejis yra individualus ir reikalaujantis specialisto kritinio žvilgsnio bei apžiūros. Nei vienas iš mūsų, jeigu nesame licenzijuoti medicinos srityje, detoksikacijoje, negalime nei įvertinti žmogaus būklės, nei suteikti išblaivinimo paslaugos vilniuje ar kituose miestuose.

Taigi kai tik Jūs susisiekiate su licencijuotais specialistais dėl detoksikacijos paslaugos, jie atvykę ir atitinkamomis priemonėmis profesionaliai įvertinę paciento būklę suteikia būtinąją (pirmąją / skubią) pagalbą.

Jeigu reikalinga – siunčiamas medicinos specialistas. Klientui visų pirma turi būti sureguliuotas pulsas bei kraujospūdis ir sustabdyta dehidratacija. Šis punktas yra labai svarbus, kad sklandžiai vyktų greitas išblaivinimas.

Gali būti atkūriami elektrolitai. Jie yra itin reikalingi mūsų organizmui, nes elektrolitai reguliuoja raumenų ir nervų funkcijas, atstato skysčių kiekį bei palaiko šarmų ir rūgščių pusiausvyrą.

Žmogus gali būti netekęs tokių elektrolitų kaip magnis, kalis, kalcis, chloridas, natris. Tad dažniausiai tam gali būti statomos lašelinės arba naudojami kiti metodai, pavyzdžiui, cbd aliejus. Elektrolitų pagalba yra pernešamos įvairioss medžiagas (tarp jų ir maisto) į įvairias kūno vietas. Taip pat gali būti reikalingi ir apėmusių baimių, kartu su nerimu malšinimai.

Dėl to gali būti neišvengiamai naudojami medikamentai. Blaivinimas namuose vienais atvejais gali trukti gana trumpai ir tokios pagalbos daugiau niekada gyvenime nebeprireikti, bet jei yra laiks nuo laiko piktnaudžiaujama alkoholiu, tokie procesai gali kartotis. Tad būtina žinoti, kaip isblaivinti girta zmogu arba kaip išblaivinti alkoholiką.

Literatūra: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK64119/.

Scroll to Top