Kaip veikia greitas išblaivinimas?

Šventės ateina ir praeina, bet kartais jos neapsieina be pasekmių, kurias jaučiame dar kurį laiką. Tai – išblaivinimas. Aktualiausia po švenčių būna išblaivinimas namuose. Šiai paslaugai visiškai nėra svarbu, kuriame Lietuvos mieste gyvenate.

Išblaivinimo paslaugos yra teikiamos visoje Lietuvoje. Tad jei jau skaitote šį straipsnį, tikriausiai esate kada nors apie tai pagalvoję ar susidūrę, arba netgi šiuo metu Jums reikalinga tokia pagalba. Patikima licencijuotų medicinos specialistų komanda dirba visą parą ir gali padėti kiekvienam mūsų.

Išblaivinimas vilnius, isblaivinimas kaunas, isblaivinimas namuose Klaipeda, isblaivinimas Alytuje, išblaivinimas Panevėžyje – šie klausimai gali būti išsprendžiami labai operatyviai.

Taigi egzituoja skubioji pagalba visais išblaivinimo klausimais. Yra teikiamas blaivinimas i namus. Atvykę specialistai gali padėti bet kuriam iš mūsų, jei esame apsinuodiję alkoholiu ar pagirios trunka pernelyg ilgai.

Tai – ir lašelinės į namus, ir nemigos bei nerimo malšinimas po alkoholio vartojimo, greitas išblaivinimas, detoksas ir kita. Tikrai ne visi iš mūsų žinome, kaip greitai isblaivinti zmogu. Geriau nesiimti savigydos ir tai patikėti profesionalams. Jie atvykę ir į bet kurią vietą Lietuvoje ir įvertinę žmogaus būklę tikrai žinos, kaip isblaivinti zmogu. Visa tai – lyg skubi pagalba.

Viskas vyksta labai operatyviai. Žinoma, susisiekę su specialistais telefonu galite jau gauti pirminę pagalbą, bet medicinos specialistų komanda net tik galės tinkamais metodais sureguliuoti kraujospūdį ir pulsą, bet taip pat sustabdyti dehidratacijos procesą, atkurti elektrolitus. Tam tikrai visada reikalingas isblaivinimas.

Dar kas labai svarbu – bus suteiktos konsultacijos bei rekomendacijos dėl tolimesnio gydymo. Po procedūros galite išbandyti CBD Aliejų, kuris padės įveikti atsaką į stresą. Juk viskas negali pasibaigti vos vienu vizitu ir pirmu pagalbos suteikimu. Jeigu pilietis yra prisigėręs, tai dažniausiai išsiblaivo pats ir skubi pagalba Kaune, skubi pagalba Klaipeda ar kituose miestuose ne visada reikalinga. Medikų pagalba gali būti reikalinga, tarkim, norint praplauti skrandį.

Po tokios trumpos ir vienkartinės paslaugos žmogus gana greitai atsigauna. Aišku, svarbi sąlyga, kad jis nebūtų išgėręs mirtino alkoholio kiekio. Deja, bet medikams tenka susidurti ir su tokiais atvejais. Tuomet gydymas jau bus ilgesnis ir atsigavimas gali trukti ne vieną savaitę.

Kiek kainuoja išblaivinimas?

 

Ambulatorinio išblaivinimo kaina

Ambulatorinis išblaivinimas yra dažniausiai taikomas išblaivinimo būdas. Jis trunka iki 1 dienos ir atliekamas ambulatorinėse poliklinikose ar privačiose klinikose. Ambulatorinio išblaivinimo kaina Lietuvoje paprastai svyruoja nuo 100 iki 300 eurų.

Stacionarinio išblaivinimo kaina

Stacionarinis išblaivinimas trunka nuo 1 iki 3 dienų ir atliekamas stacionare. Jis rekomenduojamas esant sunkiam apsinuodijimui alkoholiu ar kitomis psichoaktyviosiomis medžiagomis, taip pat esant gretutinių sveikatos problemų. Stacionarinio išblaivinimo kaina Lietuvoje paprastai svyruoja nuo 200 iki 500 eurų.

Scroll to Top