Išblaivinimas visoje Lietuvoje (Vilnius, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir kt. miestai)

 Vilnius, Klaipėda, Kaunas, Šiauliai, Panevežys ir kt. miestai

Tikriausiai yra labai sunku pripažinti, kad kažkam yra reikia išsiblaivyti, tačiau nežino kaip taip padaryti. Kai kuriems yra tiesiog baisu išsiblaivyti. Tačiau alkoholizmas yra kaip priklausomybė ir dauguma nežino kaip su juo susitvarkyti. Kitų asmenų nedomina išsiblaivymas, nes jie nežino ką reikėtų jiems daryti.

Pripažinkite, kad jums reikia blaivytis

Norint išsiblaivyti, pirmiausia jums reikia patiems tai pripažinti dėl piktnaudžiavimo alkoholiu. Tai gali būti tikrai sunku, nes dažniausiai atsakas yra neigiamas, nes praranda alkoholio vartojimo kontrolę. Pagal kai kurias priemones galima nustatyti ar jau yra piktnaudžiaujama alkoholiu, pagal šiuos punktus:

  • Negalite kontroliuoti suvartojimo kiekio, trukmės ar kaip dažnai jūs vartojate alkoholį.
  • Alkoholio vartojimas trukdo jums atlikti darbą ir kyla problemas su šeima.
  • Vartojate alkoholį, nepaisydami fizinės arba psichinės sveikatos problemų.
  • Nuolatinis potraukis alkoholiui.

Šie požymiai yra patys pagrindiniai, parodantys, kad piktnaudžiaujate alkoholiu ir turite problemą. Išblaivinimas Šiauliai, Panevėžys gali padėti asmeniui nutraukti vartojimo ciklą ir padėti išsiblaivyti.

Pagalba ir palaikymas

Nustačius, kad žmogui reikalingas išblaivinimas, jam reikia padėti ir kreiptis pagalbos. Dažniausiai piktnaudžiavimo alkoholiu ir bandyti jį sustabdyti vienam žmogui nepavyksta, jam reikia pagalbos. Kad asmuo išliktų blaivus, jam reikalinga ir kitų asmenų pagalba, kad galėtų jį paremti ir padėti išlaikyti motyvaciją. Pagal tyrimus galima pastebėti, kad kitų žmonių palaikymas, padeda atsikratyti alkoholio vartojimo. Kiti nepradeda imtis veiksmų, kol negauna palaikymo iš savo šeimos arba draugų.

Asmuo turėtų rinktis labai atsargiai asmenis, su kuriais galėtų susisiekti. Dažnai žmonės į alkoholizmą pasineria, kuomet bendrauja su netinkamais žmonėmis. Reikia stengtis tų asmenų, kurie nenori , kad asmuo mestų vartoti alkoholį ir skatins likti alkoholizme.

Profesionali pagalba

Jeigu asmuo neturi savo akiratyje šeimos arba jokių draugų, tuomet galima rasti nemokamą profesionalų pagalbą, kurie padėtų arba nukreiptų į reikiamą vietą. Dažniausiai specialistai supažindina asmenį su reikalingomis paslaugomis ir gali diagnozuoti alkoholio vartojimo sutrikimus ir priklausomybę. Asmuo turėdamas profesionalią pagalbą, galės greičiau rasti tinkamą gydymo programą, kuri atitikto konkretaus asmens alkoholio vartojimo problemų veiksnius ir elementus.

Scroll to Top